Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Świateczne atrakcje w Muzeum Zabawek i Zabawy, Kielce

Dwa przedświąteczne wydarzenia jednego dnia w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kilecach! Warsztat "Pop-upowe kartki świąteczne" oraz "Świąteczny kiermasz ceramiczny".

Pop-upowe kartki świąteczne

8 grudnia 2012 r. (sobota) w godzinach od 11.00. do 13.00. odbędą się warsztaty wykonywania pop-up`owych kartek świątecznych. Co to jest pop-up? Pop-up to pochodzące z języka angielskiego słowo oznaczające "pojawienie się nagle i niespodziewanie". To technika tworzenia trójwymiarowych, przestrzennych konstrukcji papierowych, które działają, opierając się na mechanice otwierania zgiętej kartki papieru. Pop-up`owe dzieła pojawiają się najczęściej w książkach dla dzieci,
w języku polskim nazywanych rozkładankami.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 5 i dorosłych.
Bilet w cenie 8 zł. (opiekun wstęp bezpłatny).
Ilość miejsc ograniczona. Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 41 34 337 17.

Warsztaty towarzyszą wystawie „Książka zabawka - wczoraj i dziś", którą można oglądać w Muzeum Zabawek i Zabawy do 31 grudnia 201

Świąteczny kiermasz ceramiczny

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na świąteczny kiermasz ceramiczny 8 grudnia 2012 r. (sobota) godz. 11.00 - 16.00.
W holu Muzeum Zabawek i Zabawy we współpracy ze Studiem Ceramika Nova z Bazy Zbożowej w godz. 11.00 do 16.00 odbędzie się świąteczny kiermasz ceramiczny. Będzie można nabyć oryginalne ręcznie robione gliniane ozdoby na choinkę, dekoracje stołu, a także coś na prezent dla bliskich: naczynka, talerzyki, patery, wazony, biżuterię. Obok stoiska będzie można spróbować lepienia z gliny, między innymi ozdób świątecznych. Zajęcia poprowadzą instruktorki ze studia ceramiki.

Źródło: Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach
Daty wydarzeń:

8.12.2012 godz. 11:00

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach
województwo: świętokrzyskie, powiat: m. Kielce
25-367, Kielce, Wolności 2
poczta@muzeumzabawek.eu, 41 34 440 78
http://www.platformakultury.pl
Liczba odsłon: 1221
07.12.2012