Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Szkolenia dla nauczycieli - Edukacja globalna dla najmłodszych

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych (głównie klas I-III) na bezpłatne szkolenia z zakresu edukacji globalnej. Celem szkoleń jest zainteresowanie nauczycieli tematyką współzależności między Globalnym Południem a Globalną Północą, zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, a ponadto dostarczenie nauczycielom podstawowej wiedzy z zakresu edukacji globalnej i zaprezentowanie metod edukacyjnych, które można wykorzystać z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Uczestnicy otrzymają bezpłatnie pakiet edukacyjny zawierający zestaw scenariuszy o krajach wraz z materiałami merytorycznymi, kartami pracy oraz gry dydaktyczne a także zaświadczenie uczestnictwa. Szkolenia odbędą się w 11 województwach, pierwsze szkolenia odbyły się już 26 listopada 2012.
Szkolenie prowadzone jest metodami aktywizującymi przez dwóch doświadczonych trenerów. Trwa 6 godzin dydaktycznych. W trakcie przewidziana jest przerwa z drobnym poczęstunkiem oraz kawą i herbatą z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu. 

Szkolenia realizowane są w ramach projektu "Edukacja Globalna dla najmłodszych". Zapraszamy!

Harmonogram

 

Źródło: Edukacja Globalna
Daty wydarzeń:

26.11.2012 - 18.12.2012

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
województwo: łódzkie, powiat: m. Łódź
90-602 Łódź, Zielona 27
office@zrodla.org.pl, 42 632 81 18
http://www.zrodla.org
Liczba odsłon: 1376
28.11.2012