Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Pajdokracja - Inauguracja Tygodnia Edukacji Kulturalnej, Szczecin

Na warsztatach postramy się zaprojektować i zbudować własne propozycje rozwiązań globalnych problemów. Będzie mnóstwo wycinania, malowania i klejenia! Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Zapraszamy was w najbliższą niedzielę, 18 listopada do Międzynarodowego Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera ul. Piotra Skargi 32 w Szczecinie (to samo przecudne miejsce, gdzie w czerwcu odbywało sie spotkanie poświęcone kulturze Indii, przestronna willa z ogrodem).
Tematem naszego spotkania i inspiracją do wspólnej pracy będzie zbliżający się Tydzień Edukacji Globalnej (19 - 25 listopada).  Porozmawiamy trochę o prawach dziecka i o tym, czy wszystkie dzieci na swiecie maja takie same możliwości i realia.

Przybywajcie od 12.00 (kończymy ok 14.30)
Będzie kawa, herbata i ciastka!

Realizacja warszatów jest możliwa dzięki materiałowemu i merytorycznemu wsparciu Amnesty International Polska: http://edukacjadlagodnosci.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=53%3Arekrutacja&catid=4%3Aaktualnosci

Przypominamy, że podczas tego spotkania możecie zostawiać u nas rzeczy (ubrania, środki czystości, zabawki) dla Domu Samotnej Matki w Płoni. Szczegóły i dotychczasowe rezultaty tej akcji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/523309434346672/?fref=ts

Zapraszamy !

Źródło: Pajdokracja
Daty wydarzeń:

18.11.2012 godz. 12:00 - 12:30

Międzynarodowe Centrum Studiów i Spotkań im. Dietricha Bonhoeffera
województwo: zachodniopomorskie, powiat: m. Szczecin
71-422, Szczecin, Piotra Skargi 32
pajdokracja@gmail.com
Liczba odsłon: 1067
16.11.2012