Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty kreatywnej poezji, Stalowa Wola

We wtorek, 30 października 2012 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli na otwarte warsztaty kreatywnej poezji inspirowane filmem. Warsztaty to zabawa skojarzeniami słownymi, pisanie krótkich tekstów. Powstaje z nich wiersz, który ma wielu autorów. Międzynarodowa organizacja „Loesje” promuje wolność wypowiedzi, pobudza do aktywności społecznej, kreatywności i krytycznego podejścia do rzeczywistości.

Zajęcia rozpoczynają się „rozgrzewką”, w trakcie której uczestnicy pracują na skojarzeniach słownych układając krótkie teksty. Właściwa część warsztatów polega natomiast na wspólnym układaniu wiersza przez wszystkich uczestników. Inspiracją do stworzenia wiersza będzie tym razem projekcja filmu „Wojaczek” Lecha Majewskiego. W trakcie spotkania przypomnimy tym samym osobę i twórczość Rafała Wojaczka.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie wymaga od uczestników wcześniejszego doświadczenia w zakresie pisania wierszy. Organizatorzy zapewniają wszystkie potrzebne materiały warsztatowe.

MDK / sala UTW (II piętro, lewe skrzydło budynku)
WSTĘP WOLNY
Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Stalowa Wol

Źródło: MDK Stalowa Wola
Daty wydarzeń:

30.10.2012 godz. 17:30

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
województwo: podkarpackie, powiat: stalowowolski
37-450, Stalowa Wola, 1 Sierpnia 9
15 842 09 50
mdk_stalowa@pro.onet.pl
Liczba odsłon: 1133
26.10.2012