Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

„Labirynt Edukacyjny na Warszawskiej Starówce"

Trzecią edycję Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej rozpoczynamy w wyjątkowy sposób: „Labiryntem Edukacyjnym na Warszawskiej Starówce”. W programie znajdą się m.in. prezentacje wybranych projektów, w tym laureatów dwóch edycji Konkursu m. st. Warszawy na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej. Będzie można wziąć udział w pokazach i warsztatach artystycznych przygotowanych przez instytucje kultury, organizacje pozarządowe, szkoły i placówki oświatowe.

Podczas spotkania nastąpi rozstrzygnięcie I etapu Konkursu m.st. Warszawy na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej w 2011 roku.

Zapraszamy w sobotę 6 października!.

Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 11.00 w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, przy ul. Jezuickiej 4, dalej droga poprowadzi przez:

- Staromiejski Dom Kultury,
- Muzeum Historyczne m.st. Warszawy,
- Starą Prochownię

...a także staromiejskie piwnice i podwórka.

Zgłoszenia do udziału w „Labiryncie” przyjmują do 3 października Koordynatorzy dzielnicowi Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej lub sekretarz Giełdy pod adresem gieldaprogramow2012@gmail.com.

Koordynator projektu

Aleksandra Jankowska

Źródło: Warszawski Program Edukacji Kulturalnej
Daty wydarzeń:

6.10.2012 godz. 11:00 - 17:00

Autor wpisu: Aleksandra Jankowska

Warszawski Program Edukacji Kulturalnej
województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Jezuicka 4
gieldaprogramow2012@gmail.com
http://www.wpek.pl/wpek.html?locale=pl_PL
Liczba odsłon: 865
28.09.2012