Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Akademia Małego Domu Kultury, Poznań

Akademia Małego Domu Kultury znów otwiera swoje podwoje dla najmłodszych. We wrześniu dzieci w wieku od 3 do 12 lat będą mogły wziąć udział w warsztatach z kartonowymi domkami - każdy ozdobi je według własnych upodobań. Warsztaty odbędą się 16 września.

Kartonowe domki to doskonała zabawa dla dzieci w stwarzanie własnej przestrzeni do własnych, zupełnie dowolnych celów. Każde dziecko dostanie na warsztatach swój domek, który będzie mógł się stać na przykład domkiem dla lalek lub kosmitów, regałem na ulubione zabawki, albo po prostu kolejnym miejscem do rozwijania artystycznych talentów.

W oryginale domek ma biały dach i białe boki, można go więc dowolnie po swojemu udekorować - pomalować farbami lub pisakami, ponaklejać kawałki tkanin, gazet... pełna swoboda działania. Przede wszystkim jednak jest nasz domek doskonałą okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych.

Wykonany został z 5-warstwowej twardej tektury falistej, nie ma ostrych krawędzi, jest więc wytrzymały i bezpieczny dla dzieci.

Warsztaty poprowadzi Joanna Lorenz (www.kartooni.pl). Zapraszamy serdecznie.


Warsztaty dla osób w wieku 3-12 lat (młodsze dzieci, 3-6 lat, zapraszamy z rodzicami)
Cena warsztatów: 25zł/osobę plus 40zł/domek
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl
Zapisy do 14 września.

Źródło: Fundacja Mały Dom Kultury
Daty wydarzeń:

16.9.2012 godz. 12:30 - 14:00

Fundacja Mały Dom Kultury
województwo: wielkopolskie, powiat: m. Poznań
Poznań, ul. Zamkowa 3/4
julia@fundacjamdk.pl, 696-310-592
http://www.fundacjamdk.pl
Liczba odsłon: 683
28.08.2012