Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Elements - sztuka wiatru i wody

 Nowy projekt ``Fundacji Odra Zoo`` o nazwie ``ELEMENTS - SZTUKA WIATRU I WODY`` ma na celu animację międzynarodowej wymiany kulturalnej, wymiany doświadczeń artystów sztuk wizualnych.

Nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy artystami okręgu szczecińskiego a artystami z ważnych ośrodków artystycznych za granicą oraz zainicjowanie współpracy w zakresie wymiany kulturalnej pomiędzy tymi ośrodkami a Szczecinem, w której Szczecin mógłby pełnić rolę znaczącego ośrodka i pomostu pomiędzy nimi. Potrzeba zaprezentowania publiczności szczecińskiej dokonań artystów biorących udział w warsztatach, wzbogacenie i urozmaicenie oferty kulturalnej Szczecina i regionu.

Projekt polega na zorganizowaniu 11 dniowych międzynarodowych warsztatów artystów sztuk wizualnych. Uczestnikami warsztatów będą artyści profesjonaliści, poruszających się w różnych dziedzinach sztuk wizualnych, od tradycyjnych technik malarstwa i rysunku po nowe media. Udział w warsztatach wezmą artyści z zagranicy i ze środowiska szczecińskiego w sumie 8 osób w tym 3 gości z zagranicy. Warsztaty odbędą się w Szczecinie. Elementem składowym projektu, są działania w przestrzeni miejskiej, promujące ideę szczecińskich spotkań, wystawy w galerii ODRA ZOO i dni otwarte dla mieszkańców Szczecina.
Projekt jest współfinansowany przez wydział Kultury i Ochrony Zabytków Miasta Szczecin.

ARTYŚCI :
Magda Sakowska-Carło / SZCZECIN /
Peggy Sylopp / BERLIN /
Bartek Nowak / GORZÓW /
Jaroslav Fidrmuc / Plzen /
Gisela Krohn / BERLIN /
Maciej Osmycki / SZCZECIN /
Grupa Threesome / SZCZECIN /
Remi Suda / SZCZECIN /

Źródło: Galeria Odra Zoo
Daty wydarzeń:

18.8.2012 godz. 20:00 - 25.8.2012 godz. 22:00

Galeria Odra Zoo
województwo: zachodniopomorskie
Szczecin , Koński Kierat 16, Plac Orła Białego
odrazoo@gmail.com, +48 792 680 861, +48 501 273 413
http://odrazoo.pl/
Liczba odsłon: 897
20.08.2012