Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wydarzenia w Kluboksięgarni za Rogiem, Nowa Iwiczna

Kluboksięgarnia za Rogiem w Nowej Iwicznej pod Warszawą zaprasza najmłodszych i nieco starszych na wakacyjne zajęcia i warsztaty.

WTOREK 07. 08| GODZ. 15.00
KOLOROWE MOTYLKI
ARTYSTYCZNE ZABAWY DLA MALUCHÓW w wieku 0-4 latka

Zapraszamy na wakacyjne spotkania dla maluszków. Letnie wydanie Kolorowych Motylków prowadzi Magda Ślązakowska, muzyk i pedagog, autorka książek dla dzieci, inicjatorka zajęć edukacji muzycznej dla najmłodszych. Maluchy pobawią się instrumentami muzycznymi, chustą Klanzy, poznają kolory i nowe słowa, piosenki. Poznają rówieśników, oswoją się z grupą, nauczą dzielenia i wspólnej zabawy, posłuchają bajeczek i pisoenek. Będą zabawy muzyczne z towarzyszeniem pianina, rozwijające kreatywność i samodzielność, motorykę, spostrzegawczość, umiejętności językowe, działania uczące skupiania uwagi i przygotowujące do przedszkolnego debiutu. W tym czasie mamy (nianie, babcie, tatusiowie) odpoczną przy kawie albo wezmą udział w zajęciach z dziećmi.

WSTĘP wakacyjna cena: 15zł/zajęcia (można dołączyć w każdej chwili, nie trzeba się zapisywać)


SOBOTA 11. 08| GODZ. 12.00
CO ZA SZCZĘŚCIE, CO ZA PECH :)
WARSZTATY ARTYSTYCZNE I GRA PRZYGODOWA. ZAJĘCIA DLA DZIECI Co to znaczy mieć pecha? A szczęście? Czy warto się złościć na pecha?

A może pech też nas czegoś może nauczyć? Zapraszamy na spotkanie z książeczką "Co za szczęście, co za pech". Poczytamy o dziewczynce, która pewnego dnia wyszła z domu i miała mnóstwo przygód :) Będą działania plastyczne i teatralne, porozmawiamy o miłych zbiegach okoliczności i roli przypadku w życiu. Porcja humoru, szczypta mądrości, dużo zabawy i twórczych atrakcji oraz oryginalna, tworzona wspólnie gra planszowa. Prowadzenie: Agnieszka Mazurek z Teatru Lalka

WSTĘP: 20zł (nie trzeba się zapisywać)


NIEDZIELA 12. 08| GODZ. 15.00
ARTYSTYCZNE ZABAWY DLA MALUCHÓW (0-4 lata)

Weekendowe wakacyjne spotkania dla najmłodszych. Prowadzi je Magda Ślązakowska, muzyk i pedagog, autorka książek dla dzieci, inicjatorka zajęć edukacji muzycznej dla najmłodszych. Maluchy pobawią się instrumentami muzycznymi, chustą Klanzy, poznają kolory i nowe słowa, piosenki. Będą wspólne zabawy z towarzyszeniem pianina, piosenki, działania uczące koncentracji, elementy zajęć adaptacyjnych (dzieci poznają rówieśników, uczą się współpracy i zabawy w grupie, zajęcia pomagają "miękko" wejść w żłobek lub przedszkole), działania plastyczne, wierszyki i elementy rytmiki. No i dużo fajnej zabawy dla małych i dużych:)

WSTĘP: 15zł (nie trzeba się zapisywać)

Źródło: Qlturka.pl - dziecko i kultura
Daty wydarzeń:

7.8.2012 - 12.8.2012

Kluboksięgarnia „Za Rogiem"
województwo: mazowieckie
Nowa Iwiczna koło Warszawy, ul. Krasickiego 44B
kontakt@ksiegarniazarogiem.pl, 506378361
http://www.ksiegarniazarogiem.pl
Liczba odsłon: 891
02.08.2012