Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty wire-wrappingu, Warszawa

Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii metodą wire-wrappingu, która jest jedną z głównych technik tworzenia biżuterii hand-made.

Najprościej można ją określić jako oplatanie grubszego drutu cieńszym. Każda biżuteria jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a stworzenie dwóch takich samych egzemplarzy jest prawie niemożliwe, co sprawia, że technika ta jest jeszcze bardziej pożądana przez wiele kobiet. Najcieńsze druty mają zaledwie 0,2-0,3 mm średnicy, co nadaje biżuterii misterności i wyjątkowego charakteru. Biżuteria jest wykonywana ze srebra pod okiem doświadczonego instruktora, Kornelii Kubinowskiej, która specjalnie przyjedzie na warsztaty z Krakowa, gdzie mieszka i ma swoją pracownię. Wszystkie wykonane przez siebie prace uczestnicy zabiorą ze sobą do domu.

Dla kogo: kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już kiedyś próbowali swoich sił w wire-wrappingu.

Źródło: Ploteczkarnia
Daty wydarzeń:

8.9.2012 - 25.7.2012

Autor wpisu: Katarzyna Urbańska

Ploteczkarnia
województwo: mazowieckie
00-020 Warszawa, ul. Chmielna 26/65
ploteczkarnia@gmail.com, 606 614 567
ploteczkarnia.pl
Liczba odsłon: 1034
25.07.2012