Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Projekt "W Małym Kinie" - spotkanie premierowe, Warszawa

Zapraszamy na spotkanie promocyjne projektu W MAŁYM KINIE.

Więcej:

www.facebook.com/wmalymkinie  

www.wmalymkinie.pl 

Lubisz klimat małych kin? Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają, jak są zarządzane, jaką przyszłość mają przed sobą? Zapraszamy na www.wmalymkinie.pl – portal, który mogą współtworzyć internauci! Oficjalna premiera w czwartek w Kinie Praha.

Portal www.malymkinie.pl to niezastąpione źródło wiedzy o małych kinach. Znaleźć tu można podstawowe informacje o niemal 200 małych kinach w Polsce oraz pierwsze artykuły, zdjęcia i filmy poświęcone wybranym z nich. Nawigację ułatwia interaktywna mapa.

Internetowa baza, która oficjalnie startuje za kilka dni jest wciąż rozbudowywana i aktualizowana. W jej tworzenie mogą zaangażować się wszyscy, którym los małych kin nie jest obojętny! Można tu m.in. udostępniać swoje fotografie i wspomnienia dotyczące małych, działających kin.

Na stronie publikowane są materiały powstałe w ramach projektu badawczego „W małym kinie”, który powadzi Fundacja Obserwatorium przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Spotkanie promocyjne, dzięki uprzejmości kina, odbędzie się w czwartek (19.07) w warszawskim kinie Praha - pierwszym scyfryzowanym przybytku X muzy w Polsce. Zapraszamy!

Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, czwartek (19.07), godz. 20.30, wstęp wolny!

W razie pytań, służymy pomocą:
biuro@wmalymkinie.pl
redakcja@wmalymkinie.pl

Źródło: Obserwatorium
Daty wydarzeń:

19.7.2012 godz. 20:30 - 22:00

Autor wpisu: Karol Wittels

Fundacja Obserwatorium i Nove Kino Praha
województwo: mazowieckie, gmina: Warszawa
Warszawa, ul. Jagiellońska 26
kontakt@obserwatorium.org.pl
www.obserwatorium.org.pl
Liczba odsłon: 807
17.07.2012