Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nagrywamy odgłosy Nowej Huty! Letnie warsztaty Łaźni Nowej, Kraków

 Zapraszamy do udziału w letnich warsztatach Teatru Łaźnia Nowa! Zaopatrzeni w mikrofony, wychodzimy na ulice i nagrywamy odgłosy Nowej Huty. Z zebranego materiału zmontujemy w studio muzycznym Teatru utwory, które będą podstawą do stworzenia muzycznych przewodników po dzielnicy. Na koniec, rezultat naszej pracy zaprezentujemy na plenerowym koncercie. Zostańcie łowcami dźwięków miedzy 14 a 17 lipca.

Jak brzmi Huta?
Co słyszysz?
Jakie brzmienie ma Aleja Róż?
Czym rożni się dźwięk os. Kolorowego od os. Ogrodowego?

Sprawdź! Zbadaj! Nagraj! Upoluj!
Zostań Łowcą!
ŁOWCĄ DŹWIĘKÓW


Uczestnictwo po wcześniejszym zgłoszeniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lipca 2012

mail: rezerwacja@laznianowa.pl
Wstęp całkowicie za darmo!

W zamian oczekujemy dobrych chęci, dobrego humoru i dobrej energii.

Przyjdź, zobacz, usłysz!
ZAŁAŹNIUJ SIĘ NA WAKACJE !

///

Prowadzenie warsztatów:

Martyna Poznańska (ur. 1984)

Artystka dźwiękowa, performerka, ilustratorka i tłumaczka. Studiowała Sztukę Dżwięku na londyńskim Uniwersytecie Artystycznym (University of the Arts London). Uczestniczyła w Laboratorium Głosu Olgi Szwajgier oraz warsztatach Meredith Monk. Współpracowała m.in z Jamiem Hamiltonem, Thomasem Eisl’em i Rafałem Urbackim. Jej poszukiwania i działania koncentrują się wokół możliwości eksploracji, większej świadomości oraz redukcji hałasu w przestrzeni miejskiej. Komponuje też muzykę do filmu i teatru. Jej obecne projekty to "TheTubeChoir" performance-akcja w londyńskim metrze, "Geistautomat" instalacja dźwiękowa. Mieszka i pracuje w Londynie i Krakowie.

Konrad Gęca

Samouk eksperymentujący z dźwiękiem i video. Punktem wyjścia do działań muzycznych są nagrania terenowe (kolecjonowane od około 10 lat) oraz dźwięki generowane przy pomocy dyktafonów, mikrofonów kontaktowych, przedmiotów jak i samego miksera, który jest głównym instrumentem.
Występował m.in. na festiwalu AudioArt oraz w ramach projektu Exploratory Music From Poland on Tour. Jeśli ma okazje improwizuje z innymi muzykami, jest członkiem zespołu Aloes. Solo tworzy również projekt DubCore. Autor cyklu koncertów "muzykoterapia" promujących muzykę eksperymentalną w Krakowie.

Źródło: Łaźnia Nowa
Daty wydarzeń:

14.7.2012 - 17.7.2012

Teatr Łaźnia Nowa
województwo: małopolskie, powiat: m. Kraków
Kraków, os. Szkolne 25
rezerwacja@laznianowa.pl, 12 680 23 41
http://www.laznianowa.pl
Liczba odsłon: 1251
11.07.2012