Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nabór do projektu "Jutro moje marzenia będą naszym światem", Warszawa

Śpiewasz? Tworzysz muzykę? Masz 13-19 lat i chcesz nagrywać swoje utwory w profesjonalnym studiu? Studio Skit oraz Loesje zapraszają uczniów warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie muzycznym "Jutro moje marzenia będą naszym światem". Podczas cyklu warsztatów uczestnicy mogą poznać proces tworzenia i nagrywania utworów muzycznych: od tworzenia tekstu i bazy dźwiękowej, przez nagrania w profesjonalnym studiu i postprodukcję utworów.

Śpiewasz? Tworzysz muzykę? Masz 13-19 lat i chcesz nagrywać swoje utwory w profesjonalnym studiu?
Studio Skit oraz Loesje zapraszają uczniów warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie muzycznym "Jutro moje marzenia będą naszym światem". Podczas cyklu warsztatów uczestnicy mogą poznać proces tworzenia i nagrywania utworów muzycznych: od tworzenia tekstu i bazy dźwiękowej, przez nagrania w profesjonalnym studiu i postprodukcję utworów.

Program warsztatów obejmuje 3 sesje kreatywnego pisania metodą Loesje oraz 8 sesji nagraniowych w Studiu Skit. Podczas warsztatów kreatywnego pisania uczestnicy zajmują się bazą tekstową do przygotowywanych utworów. W trakcie sesji muzycznych pracują m.in. nad emisją głosu, nagrywaniem wokalu, miksowaniem, aranżacją, masteringiem, samplingiem, tworzeniem podkładów.

Projekt dedykowany jest uczniom warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (13-19 lat). Spośród kandydatów wyłonionych zostanie 10 uczestników. Udział w projekcie jest nieodpłatny. Wcześniejsze doświadczenie w samodzielnym tworzeniu utworów muzycznych nie jest wymagane. Liczą się umiejętności wokalne oraz gotowość do wzięcia udziału w całym projekcie (październik-listopad, godziny popołudniowe i wieczorne, 3 warsztaty kreatywnego pisania i 8 sesji nagraniowych).

 

STUDIO SKIT realizuje programy z zakresu rozwoju artystycznego i edukacji dla dzieci i młodzieży. Prowadzone jest przez Fundację Studio Skit, założoną przez ludzi, których pasją jest tworzenie muzyki i pomaganie innym, mających wieloletnie doświadczenie na obu tych polach. Głosem Studia Skit jest rap, kultura hip-hopu, DJ-ów, nowoczesna poezja, jam session, jazz, alternatywny rock.

LOESJE [luszje] to grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz wolności słowa i kreatywności, a jednocześnie postać, poprzez którą chcą inspirować innych. Metoda warsztatowa opracowana przez Loesje, bazująca na technikach kreatywnego pisania, pomaga w rozwijaniu indywidualnych umiejętności i twórczego myślenia podczas pracy w grupie.

 

Zgłoszenia do projektu: studioskit@gmail.com
lub osobiście w Studiu Skit na ul. Kopernika 36/40 w umówionym wcześniej terminie.

Nabór trwa do 30 września. Realizacja projektu rozpocznie się w pierwszym tygodniu października i potrwa do końca listopada.

Źródło: Studio Skit
Daty wydarzeń:

17.9.2012 - 30.9.2012

1.10.2012 - 30.10.2012

Studio Skit
Warszawa, ul. Kopernika 36/40
studioskit@gmail.com
http://www.studioskit.pl
Liczba odsłon: 878
25.09.2012