Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

2. edycja konkursu Minutowa Piosenka Klasowa

Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich” zaprasza do udziału w II edycji konkursu MINUTOWA PIOSENKA KLASOWA. Wystarczy tylko, by klasa pod kierunkiem nauczyciela: skomponowała krótką piosenkę (od 30 sekund do 1 minuty 30”) i wspólnie stworzyła jej tekst oraz wykonała piosenkę i nagrała ją w dowolnych plikach av (w uzasadnionych wypadkach w mp3).

Nagrania przyjmujemy w skompresowanej wersji (do 10 MB ) mailem pod adresem: anna.kierkosz@muzykajest.pl oraz w wersji oryginalnej bezpośrednio na ftp Fundacji (po uprzednim kontakcie z koordynatorem projektu w celu uzyskania dostępu do ftp) do dnia 23 października 2012 roku. Tekst i muzyka Waszych piosenek klasowych mogą też być skomponowane lub napisane przez indywidualne osoby: uczniów lub prowadzących nauczycieli.

Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy wartościowe NAGRODY:
- Instrumenty muzyczne dla szkoły (za szczególny wkład pracy, kreatywność i aktywność nauczycieli, przygotowujących nagrodzone klasy);

- Płyty, książki i dyplomy indywidualne – dla wszystkich uczestników, wykonujących nagrodzone piosenki

Konkurs jest realizowany w ramach programu Akcja Labirynt 2012 i adresowany do klas ze szkół podstawowych i gimnazjów wraz z opiekunami. Dla zainteresowanych możliwe są bezpłatne konsultacje indywidualne oraz pomoc i doradztwo merytoryczne pod podanym niżej mailem i telefonem koordynatora konkursu. Zgłoszone piosenki oceniać będzie profesjonalne jury, złożone z kompozytorów, muzyków, poetów i autorów piosenek. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 31 października 2012 roku.

W załącznikach przesyłamy ogłoszenie (plakt-ulotkę konkursu – do ekspozycji w Państwa szkołach) oraz informację i regulamin konkursu.
Wszelkich informacji o konkursie udziela:
Anna Kierkosz 502 599 634; anna.kierkosz@muzykajest.pl

Zapraszamy serdecznie,
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich

Źródło: Fundacja Muzyka jest dla wszyskich
Daty wydarzeń:

23.10.2012

Fundacja Muzyka jest dla wszyskich
anna.kierkosz@muzykajest.pl, 502 599 634
http://www.akcjalabirynt.pl
Liczba odsłon: 826
19.09.2012