Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nabór "dużych" projektów do Funduszu dla Organizacji Pozarządowych

Operator Grantu Blokowego ustanowionego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy ogłasza trzeci nabór wniosków projektów „dużych” do Funduszu dla Organizacji Pozarządowych. Nabór Wniosków trwa do 28 listopada 2012 r.

Podstawowy cel Funduszu dla Organizacji Pozarządowych to wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce, którego podstawą są obywatele - świadomi swoich praw i obowiązków, cechujący się zaangażowaniem dla dobra wspólnego oraz poczuciem odpowiedzialności nie tylko za siebie, lecz także za wspólnotę, z którą łączy ich miejsce zamieszkania. Wsparcie udzielane jest na działania organizacji pozarządowych ukierunkowane na zwiększenie aktywnego udziału obywateli w życiu publicznym.

Do udziału w konkursie zapraszone są fundacje, stowarzyszenia i związki stowarzyszeń oraz osoby prawne utworzone na podstawie przepisów ustaw, niedziałające w celu osiągnięcia zysku lub przeznaczające zysk na cele statutowe.

Przedmiotem dofinansowania są projekty nieinwestycyjne, o charakterze non profit. Obecny nabór wniosków ma na celu dofinansowanie projektów "dużych", to jest takich, których kwota dofinansowania wynosi od 10 000 CHF do 250 000 CHF i które będą trwały nie dłużej niż do 30 września 2014 roku.

Nabór Wniosków będzie trwał od 28 września 2012 r. do 28 listopada 2012 r.

Szczegółowe informacje związane z procedurą ubiegania się o dofinansowanie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej www.swissgrant.pl w zakładce Fundusz dla Organizacji Pozarządowych oraz pod numerem telefonu +48 22 339 45 45.
 

Źródło: Kadra Kultury
Daty wydarzeń:

1.10.2012 godz. 15:12 - 15:12

Fundusz dla Organizacji Pozarządowych, ECORYS Polska Spółka z o.o.
województwo: mazowieckie
Warszawa, Łucka 2/4/6
http://www.swissgrant.pl/pl/fundusz-dla-organizacji-pozarzdowych/aktualnosci
Liczba odsłon: 1399
05.10.2012