Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Uczenie się przez całe życie - wizyty studyjne

Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie” zaprasza osoby zainteresowane udziałem w wizytach studyjnych do składania wniosków na wyjazdy indywidualne za granicę w ramach programu Wizyty Studyjne na rok 2012/2013. Wnioski przyjmowane będą do 12 października 2012 roku.

Wyjazdy na wizyty studyjne odbędą się w okresie od marca do czerwca 2013 roku. 

Wizyty studyjne adresowane są do kadry zarządzającej, decydentów i specjalistów z zakresu edukacji ogólnej oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego.

Celem programu jest:

  • umożliwienie przedstawicielom władz publicznych na poziomie lokalnym, regionalnym, sektorowym oraz krajowym lepszego zapoznania się z aspektami edukacji i doskonalenia zawodowego oraz wymianę doświadczeń z przedstawicielami innych krajów;
  • wspieranie wymiany informacji, doświadczeń i idei pomiędzy wszystkimi osobami biorącymi udział w programie (zarówno uczestnikami jak i instytucjami goszczącymi);
  • usprawnienie przepływu informacji o polityce edukacyjnej między krajami europejskimi, do których skierowany jest program Wizyt Studyjnych.

 

Udział w wizycie finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w formie indywidualnego dofinansowania.

Warunkiem udziału w wizycie studyjnej jest znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Warunki udziału, formularze wniosków oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji: www.frse.org.pl oraz na stronie programu Wizyty Studyjne: www.sv.org.pl.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku na udział w wizycie studyjnej za granicą zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 września 2012 r. w Warszawie – szczegóły na stronie www.sv.org.pl w zakładce Spotkania/szkolenia.

Źródło: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie"
województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Mokotowska 43
studyvisits@frse.org.pl
www.sv.org.pl
Liczba odsłon: 1526
01.10.2012