Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Specjalizacja "Animacja Kultury" - Instytut Kultury Polskiej UW

Chcesz działać w kulturze? Jesteś ciekawy/ciekawa ludzi? Chcesz zacząć realizować projekty społeczne i artystyczne? Animacja Kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW zaprasza! Animacja Kultury to specjalizacja, która łączy akademickie studia humanistyczne z kształceniem artystycznym oraz praktycznymi umiejętnościami inicjowania i realizowania działań w kulturze. Rekrutacja trwa do 9 września!

W ramach Animacji Kultury stworzysz swoją własną ścieżkę praktyk i wiedzy – w oparciu o ofertę zajęć warsztatowych oraz staży organizowanych w Polsce i zagranicą.

Biorąc udział w warsztatach, poznasz narzędzia pracy (m.in. fotografię, film komórkowy, akcje teatralne, śpiew, grafikę), które – wraz z towarzyszącą im refleksją – pozwalają pracować z ludźmi w różnych społecznościach.

Animacja Kultury stale współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami w kraju i zagranicą, należą do nich m.in. Ośrodek Pogranicze Sztuk-Kultur-Narodów w Sejnach, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Małopolski Instytut Kultury, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Teatr Wiejski Węgajty, Stowarzyszenie Chorea w Łodzi, Odin Teatret w Danii, Creative Communities Unit w Staffordshire University, New Vic Theatre w Newcastle-under-Lyme (Wielka Brytania).

Pozostajemy w stałej współpracy ze Stowarzyszeniem Katedra Kultury, które pomaga realizować pierwsze samodzielne działania: www.katedrakultury.pl.

Specjalizacja Animacja Kultury zaprasza studentów studiów II stopnia oraz posiadaczy tytułu licencjata.

Studia na specjalizacji trwają cztery semestry.
Koszt udziału to 500 zł / semestr (łącznie 2000 zł).

START PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ – 16 lipca 2012 roku.

  • Termin rekrutacji: 16 lipca - 9 września
  • Wyniki rekrutacji: 11 września 

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań: animacja@uw.edu.pl
Wszelkie aktualne informacje będziemy publikowali na bieżąco.

Zajrzyj do nas: www.ikp.uw.edu.pl/animacja

Źródło: Specjalizacja "Animacja Kultury"
Daty wydarzeń:

16.7.2012 - 9.9.2012

Specjalizacja "Animacja Kultury" - Instytut Kultury Polskiej, Uniwersytet Warszawski
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
animacja@uw.edu.pl
www.ikp.uw.edu.pl/animacja
Liczba odsłon: 1697
06.09.2012