Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty "Legendy warszawskie", Warszawa

GALERIA PRZY AUTOMACIE i TEATR AKADEMICKI UKSW ".ALE O CO CHODZI.?" zapraszają dzieci na warsztaty teatralno-plastyczne pt. "Legendy warszawskie", które odbędą się w ramach Święta UKSW 28 maja o godzinie 10:00. Zapraszamy dzieci zarówno pracowników i studentów UKSW, jak i mieszkańców Warszawy i okolic.

Świat legend i opowieści odkrywa przed dziećmi tajemniczą krainę wyobraźni. W tych opowieściach jest nie tylko historia ale też wielkie dziecięce emocje i nastroje - radość lub smutek, wzruszenie, niepokój, tęsknota, złość, nostalgia. Świat jest tak CUDOWNY, rozmaity i wielobarwny i wciąż odkrywa przed dziećmi swoje TAAAAAAAKIE WIELKIE TAJEMNICE, których dorośli często już dostrzegać nie potrafią. Wielką furtką do nich jest świat wyobraźni i zabawy.

Podczas warsztatów dzieci, w grupach wiekowych, będą przygotowywały inscenizację teatralną do warszawskich legend - zarówno oprawę plastyczną, jak i teatralne przedstawienie opowieści. Na koniec wspólny występ. Warsztaty prowadzić będą studenci i doktoranci UKSW - pedagogiki, historii sztuki, muzeologii i innych kierunków.

Warsztaty są nieodpłatne, trwać będą około 2 godzin.

Prace powstające podczas warsztatów pokażemy w naszej GALERII PRZY AUTOMACIE

Obowiązują wcześniejsze zapisy:

Źródło: Qlturka - dziecko i kultura
Daty wydarzeń:

28.5.2012 godz. 2:00 - 2:00

GALERIA PRZY AUTOMACIE
województwo: mazowieckie, powiat:
Warszawa, Wóycickiego 1/3
przyautomacie@sztuka.edu.pl, 606 488 377
www.przyautomacie.sztuka.edu.pl
Liczba odsłon: 975
18.05.2012