Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Święto Bydgoskiego Przedmieścia, Toruń

To będzie wyjątkowa sobota dla Bydgoskiego Przedmieścia. Dzięki połączeniu sił wielu osób zrzeszonych w kilkudziesięciu organizacjach, wspólnotach i grupach nieformalnych 26 MAJA , od samego rana zapraszamy na Bydgoskie to... III Święto Bydgoskiego Przedmieścia.

Bydgoskie to... po wielu latach wraca do tradycji wspólnego świętowania w najbardziej rodzinnej dzielnicy Torunia. Przygotowujemy koncerty, warsztaty, spotkania, grę miejską oraz podchody w poszukiwaniu zaginionych tajemnic.

Idea Święta opiera się na zaproszeniu mieszkańców do wspólnego celebrowania wyjątkowej atmosfery Bydgoskiego Przedmieścia - dzielnicy pełnej sentymentalnego czaru, pięknych drzew, a także wyjątkowych ludzi. Święto przygotowane zostało jako oddolna inicjatywa twórców i organizacji pozarządowych. W ten sposób chcemy zachęcić wszystkich Państwa do wyjścia z domu, pokazać to co tutaj najlepszego, spotkać się!

Na wszystko wstęp jest wolny.

Program Dnia: www.bydgoskie.org

Źródło: Fabrykautu
Daty wydarzeń:

26.5.2012 godz. 2:00 - 2:00

Bydgoskie.org
województwo: kujawsko-pomorskie, powiat:
Toruń, ul. Sienkiewicza 12
swieto@bydgoskie.org, 56 655 50 22
www.bydgoskie.org
Liczba odsłon: 853
16.05.2012