Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Szkolenie "Instytucja kultury na Facebooku ", Kielce

„Instytucja kultury na Facebooku – komunikacja internetowa w prowadzeniu działalności kulturalnej” to szkolenie, na które zaprasza Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Szkolenie odbędzie się 22 maja w godzinach od 10.00 do 16.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach

Szkolenie skierowane jest dla osób pracujących i działających w sferze kultury, osób zarządzających instytucjami kultury, jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi, posiadających doświadczenie na polu animacji i upowszechniania kultury. Na szkoleniu zostanie zaprezentowana rola Facebooka w budowaniu i umacnianiu wizerunku instytucji kultury oraz budowaniu społeczności wokół tematów związanych z kulturą. Uczestnicy zapoznają się z funkcją mediów społecznościowych, rolą obecności instytucji kultury na Facebooku oraz poznają praktyczne porady dotyczące prowadzenia fanpage’ów instytucji kultury.

Szkolenie poprowadzi je Magdalena Fudala - właścicielka firmy doradczej FREELANCER PR. Informacji na temat szkolenia udzielają pracownicy Działu Szkoleń WDK tel. 41/ 3655106. Więcej informacji na temat kursu na stronie internetowej WDK www.wdk-kielce.pl.
 

Źródło: PIK Kielce
Daty wydarzeń:

22.5.2012 godz. 12:00 - 18:00

WDK w Kielcach
województwo: świętokrzyskie, powiat:
Kielce, ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
wdk@wdk-kielce.pl, (041) 365 51 00
www.wdk-kielce.pl/
Liczba odsłon: 1252
16.05.2012