Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Piknik z Loesje w Parku Skaryszewskim, Warszawa

W najbliższą niedzielę, 20 maja, Loesje zaprasza na popołudniowy piknik do Parku Skaryszewskiego. Spotkanie to sesja poświęcona dyskusji nad tekstami stworzonymi podczas warsztatów kreatywnego pisania w pobliskiej Cafe Baobab.

Pierwsze warsztaty miały miejsce 11 maja, a kolejna sesja kreatywności odbędzie się w piątek, 18 maja o godzinie 17:30. Początek pikniku w niedzielę o godzinie 15:00.

PIKNIK Z LOESJE W PARKU SKARYSZEWSKIM

20 maja, niedziela, godz. 15:00

wstęp wolny

Park Skaryszewski - na trasie głównej alejki od popiersia I.J. Paderewskiego

 

W najbliższą niedzielę, 20 maja, Loesje zaprasza na popołudniowy piknik do Parku Skaryszewskiego. Spotkanie to sesja poświęcona dyskusji nad tekstami stworzonymi podczas warsztatów kreatywnego pisania w pobliskiej Cafe Baobab na Saskiej Kępie (ul. Francuska 31).

Pierwsze warsztaty miały miejsce 11 maja, a kolejna sesja kreatywności odbędzie się w piątek, 18 maja. Początek o godzinie 17:30.

 

Podczas warsztatów kreatywnego pisania uczestnicy wspólnie tworzą serię krótkich tekstów, w których komentują bieżące tematy kulturalne i społeczne. W trakcie sesji poświęconej dyskusji nad tekstami, hasła zyskują ostateczne brzmienie i układ graficzny typowy dla plakatów Loesje. Ich minimalistyczna, czarno-biała stylistyka podkreśla, że najważniejsze jest przesłanie tekstu, a nie atrakcyjna kolorystycznie forma.

 

Piknik rozpoczną kreatywne rozgrzewki, towarzyszące wszystkim warsztatom Loesje. Spotkanie odbywa się przy senegalskich napojach i przekąskach, jednak każdy może przynieść własny piknikowy prowiant, którym chciałby podzielić się z innymi uczestnikami.

 

Początek pikniku o godzinie 15:00.

Lokalizacja: w ogólnodostępnym miejscu na trawie w na trasie głównej alejki od Ronda Waszyngtona, wiodącej od popiersia I.J. Paderewskiego. Plakaty Loesje rozmieszczone w alejce i na terenie pikniku pomogą w znalezieniu lokalizacji.

 

Loesje, czyli po polsku Lusia, narodziła się w Holandii w 1983 roku. Obecnie Loesje to grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz wolności wyrażania własnej opinii i kreatywności. Działalność Loesje pobudza do refleksji, a także inspiruje do kreatywnego i twórczego myślenia oraz wpływania na najbliższe otoczenie.

 

Cykl otwartych warsztatów Loesje na Pradze Południe jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

 

Źródło: Loesje Polska
Daty wydarzeń:

18.5.2012 godz. 3:01 - 20.5.2012 godz. 3:01

Kreatywne pisanie przy senegalskich przysmakach na Saskiej Kępie. Wstęp wolny.
Autor zdjęć: Loesje Polska

Kreatywne pisanie przy senegalskich przysmakach na Saskiej Kępie. Wstęp wolny. Kreatywne pisanie przy senegalskich przysmakach na Saskiej Kępie. Wstęp wolny. Kreatywne pisanie przy senegalskich przysmakach na Saskiej Kępie. Wstęp wolny.

Autor wpisu: Loesje Polska

Loesje Polska
województwo: mazowieckie, powiat:
Warszawa, Park Skaryszewski
loesje@loesje.pl
www.loesje.pl
Liczba odsłon: 2927
16.05.2012