Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warszawska Giełda Programów Edukacji Kulturalnej - NABÓR

Rusza pierwsza edycja Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej. Zgłoszenia można składać do 6.10.2010.

Dla wielu nauczycieli, wychowawców, instruktorów, artystów niewystarczalność dotychczasowych metod pracy w świecie „postnowoczesnym” jest oczywista. Jednocześnie brakuje mechanizmów upowszechniania i replikacji ciekawych inicjatyw, a informacje na ich temat są rozproszone.

Ideą Giełdy jest właśnie promowanie i dokumentowanie najciekawszych projektów. W ramach niej zostaną po raz pierwszy przyznane Nagrody m. st. Warszawy za najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej.


Projekt do konkursu może zgłosić instytucja lub inna jednostka organizacyjna, której celem jest propagowanie i realizacja działań z zakresu edukacji kulturalnej na terenie m. st. Warszawy. Prawo do rekomendowania jednego projektu przysługuje Koordynatorom Dzielnicowym Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. Projekt rekomendowany przez Koordynatora reprezentuje dzielnicę i jego opis znajdzie się w publikacji podsumowującej Giełdę oraz na stronie www.widok.waw.pl
Projekty rekomendowane przez Koordynatorów Dzielnicowych podlegają postępowaniu konkursowemu w identyczny sposób, jak projekty pozyskane drogą otwartego naboru. Koordynatorzy Dzielnicowi przekazują do dalszego postępowania konkursowego wszystkie nadesłane do nich projekty.


Wyboru 20 projektów do prezentacji w ramach Giełdy dokonają Koordynatorzy Dzielnicowi spośród wszystkich zgłoszonych projektów. Wyboru laureatów Nagród m. st. Warszawy dokona Kapituła Nagrody spośród 20 projektów wyłonionych przez Koordynatorów. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Giełdy.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane w formie pisemnej na formularzu według ustalonego wzoru w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej do 6 października.

Wzór formularza jest dostępny na stronie www.widok.waw.pl

Giełda odbędzie się 26 października w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Jezuicka 4 oraz 27 października w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim, Pl. Bankowy 3/4 .

Zgłoszenia do udziału w Giełdzie będą przyjmowane pod adresem gieldazgloszenia@wpek.pl od 16 września. Udział w Giełdzie jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona.

Źródło: WPEK
Daty wydarzeń:

16.9.2010 - 6.9.2010

M.St.Warszawa
województwo: mazowieckie
Warszawa, Smolna 10A
www.wpek.pl
Liczba odsłon: 3635
27.09.2010