Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Youth4Youth - Przewodnik "Od młodzieży dla młodzieży"

Przewodnik „Od młodzieży dla młodzieży” został napisany przez nieformalną grupę młodzieży „RadioActive” by zachęcić młodych ludzi do spędzania wolnego czasu w kreatywny sposób i pokazać im jak zorganizować własny projekt od A do Z.

 

Przewodnik składa się z trzech rozdziałów. Pierwszy poświęcony jest informacji młodzieżowej – czym jest oraz gdzie można ją uzyskać oraz skąd można pozyskać środki na własne działanie. W drugim można dowiedzieć się jakie są możliwości zaangażowania się na Lubelszczyźnie, a w trzecim – jak zorganizować swój własny projekt. Publikacja jest pomocna każdemu, kto chciałby zrealizować własną inicjatywę, ale nie wie jak zacząć oraz od czego – w uporządkowany sposób przedstawia jak dobrze zaplanować swoje działania oraz co jest istotne w ich realizacji. Zawiera również przykładową metodologię warsztatów, praktyczne rady oraz linki do przydatnych stron dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę. Przewodnik został napisany przez nieformalną grupę młodzieży „RadioActive” przy współpracy z Europejskim Domem Spotkań – Fundacji Nowy Staw w ramach projektu Youth4Youth finansowanego przez środki programu „Młodzież w Działaniu”.

Źródło: youth4youth
Youth4Youth
Autor zdjęć: RadioActive

Youth4Youth Youth4Youth Youth4Youth Youth4Youth Youth4Youth Youth4Youth

Autor wpisu: Agata Gliniak

radioactive.iyg@gmail.com
www.youth4youth.pl
Europejski Dom Spotkań – Fundacja nowy Staw, Lublin 201
Przewodnik "Od młodzieży dla młodzieży"
Liczba odsłon: 2150
20.02.2012

Zobacz także:

Take over your body - warsztaty pracy z ciałem i głosem

Zapraszamy na warsztaty "Wszedzie masz ciało" prowadzone przez Aleksandrę Ziomek i Basię Cieślewicz oraz "Głos na zawołanie" prowadzone przez Alicję Trandę i Tomasza Hołubowicza, w ramach projektu Take Over. 

IDŹ-PATRZ-CZUJ: Poznański Czerwiec '56

Jeśli poznawać historię Poznańskiego Czerwca 1956, to tylko w niestandardowy sposób. Jak? Przejść quest lub doświadczyć wartości, takich jak: wolność, demokracja, czy godność osobista poprzez dramę stosowaną.

HACKING HEROES w Kaliszu!

OD ZERA DO HAKERA to nazwa najnowszego projektu Fundacji Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych z Kalisza. Realizowany on będzie w Kaliszu i w Portugalii we współpracy z Associação de Desenvolvimento do Concelho de Espinho. Pomysł został doceniony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i otrzymał dofinansowanie w ramach programu ERASMUS+.