Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

WEDIC ART, Beskidy

Pracowania Pełnia zaprasza na warsztaty malarstwa intuicyjnego, które odbędą się od 27 do 29 stycznia 2012 roku w Beskidzie. Warsztaty te oparte są na 17 zasadach pochodzących z prastarej kultury wedyjskiej, stanowią mapę do wnętrza własnej świadomości.

 

Uczestnicy będą malować, lecz celem nie jest tylko nauka malarstwa, lecz sztuka życia, znalezienie drogi do tego co jest jej sensem. A w rezultacie ostatecznym, by odnaleźć to co najważniejsze , Samego Siebie. Sztuka życia Wedic Art jest powrotem do własnej autentyczności i unikalności, odkryciem tego jacy jesteśmy naprawdę. Odkrywając to zaczynamy tworzyć w naszym życiu to, co jest dla nas najistotniejsze w harmoni ze sobą i otaczającym nas światem.

Wielkie rzeczy sa proste. Dzięki tej prostocie, możemy odnależć wielkie skarby.
Co do tego potrzebujemy ?
Na początek tylko ołówki, kolorowe kredki lub pisaki i papier. No i co najważniejsze CZAS i DECYZJE na odkrycie samego siebie.

17 zasad wedyjskich to droga powrotna do źrodla życia w zgodzie z prawami natury. W sanskrycie WEDA oznacza wiedzieć.
Zasady wedyjskie sa uniwersalne dla wszystkich, ale droga każdego z nas jest w najwyższym stopniu indywidualna.
Zasady te wychodzą ponad normy i rzeczywistość uzgodnioną. Dzięki nim odkrywamy najgłębszą prawdę o sobie i prawdę uniwersalną dla każdego, niezależnie od poglądów, wyznania, kultury.

Uczestnicy bedą pracować w kameralnej grupie. Nie trzeba mieć żadnego przygotowania plastycznego.

Prowadzi: Dana Wislocka, artysta, trener rozwoju, nauczycielka Wedic Art.
Curt Kjällman założyciel nurtu Wedic Art byl moim nauczycielem i bliskim przyjacielem. Co roku w lecie wyjeżdżam na Öland (wyspa szwedzka kolo Kalmaru ) ,gdzie zbiera sie kilkaset osób i wspólnie malujemy.

Na codzień mieszkam i pracuję w Szwecji, ostatnio coraz częściej odwiedzam Polskę, Kraków. Uczestniczę w krakowskich spotkaniach kobiet w ramach grupy "Czerwony Namiot". Po studiach medycznych na uniwersytecie w Lundzie ( Szwecja ), zainteresowałam sie medycyną naturalną. Niełatwe było wejście na ten teren, często określany przez lekarzy jako zabobonny. Droga moich poszukiwań zaczeła sie juz w 1987r. Studiowałam dzieła mistrzów wschodu i literaturę ezoteryczną, odkryłam , że istnieje wiele innych światów, niż ten który poznajemy zmysłami fizycznymi. To pozwoliło mi otworzyć sie i kształcić w zakresie homeopati, akupunktury, diagnostyki iris i wielu innych materiach. Mimo to ciągle czułam, że czegoś jeszcze brakuje. Wtedy na mojej drodze staneła SZTUKA.
Zostałam nauczycielem sztuki wedyjskiej.To sztuka życia, słuchania praw rządzących w kosmosie. Tą wiedzę przekazal mi szwedzki artysta Curt Källman. Natomiast tradycyjne wyksztalcenie malarskie otrzymalam w Malmö w Skånska målarskolan.
Poszukiwania trwały jednak dalej i doprowadzily mnie do mistrza dźwięku Hennriego Soludde. Po wieloletnich treningach w Sztokholmie i stosowaniu tej metody indywidualnie i grupowo, łączę te techniki w JEDNOŚĆ a ŻYCIE I PROCES nadal ewoluuje.Więcej zobacz na www.danawislocka.com

Termin: 27 - 29 styczeń 2012r.
Miejsce: warsztaty odbęda się w górach - miejsce w trakcie ustaleń, Beskidy.
Koszt: 400zł.
Dzieci, młodzież do 18 roku życia, oraz osoby, które choć raz uczestniczyły w grupie "czerwony namiot" - 50% zniżki!
(w cenie nie ma opłaty za nocleg)

 

Źródło: Pracownia Pełnia
Daty wydarzeń:

27.1.2012 godz. 1:00 - 29.1.2012 godz. 1:00

Pracownia Pełnia
województwo: śląskie
Beskid
pracownia@prapelnia.pl, 509 424 498, 695 866 374
http://www.prapelnia.pl
Liczba odsłon: 1276
12.01.2012