Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Międzynarodowe Warsztaty Art&Craft

Klub Myśli Społecznej Inicjatywy we współpracy z Grundtvig zaprasza wszystkie osoby zainteresowane rękodziełem i pragnące rozwijać swoje zdolności i talenty na drugą edycję Międzynarodowych Warsztatów Art & Craft, które odbędą się w dniach 15 - 21 kwietnia 2012 w ośrodku Łucznica pod Warszawą. Udział w zajęciach jest odpłatny. Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2012.

Jeśli szukasz inspiracji lub nowej pasji... Jeśli interesujesz się rękodziełem... Jeśli od dawna marzysz o wzięciu udziału w międzynarodowych warsztatach… Jeśli chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązać nowe kontakty... Zapraszamy na Międzynarodowe Warsztaty Rękodzieła ART&CRAFT! To jedyna taka możliwość poznania trzech różnych technik w ciagu 7 dni oraz wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku! Zrobione przez siebie dzieła możesz zabrać ze sobą na pamiątkę lub jako upominek dla najbliższych!

Warsztaty odbędą się w malowniczo położonym ośrodku Akademia Łucznica (ok. 60 km od Warszawy).  Projekt jest finansowany z Programu Grundtviga w ramach akcji Warsztaty.

PROGRAM WARSZTATÓW

1.Ceramika (3 dni)

2.Malowanie na jedwabiu (2 dni)

3.Papier czerpany (2 dni) Zajęcia będą odbywać się w 2 grupach (10-osobowych).

 

INFORMACJE DODATKOWE

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. W warsztatach nie mogą brać udziału aktywni zawodowo nauczyciele i osoby zawodowo zajmujące się sztuką i rękodziełem. Dla uczestników z Polski (max. 5 osób) warsztaty są odpłatne. Koszt udziału to 945 zł (z noclegami i wyżywieniem).

Po więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy zapraszamy na stronę: http://www.inicjatywy.org/szkolenia/art-craft-2/artandcraft2012 bądź prosimy o kontakt mailowy: artandcraftworkshop@inicjatywy.org

REKRUTACJA TRWA DO 31 STYCZNIA!

Źródło: Klub Myśli Społecznej Inicjatywy
Daty wydarzeń:

15.4.2012 godz. 3:01 - 21.4.2012 godz. 3:01

Autor wpisu: Joanna Kowalska

Klub Myśli Społecznej Inicjatywy
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, ul. Marszałkowska 3/5
http://www.inicjatywy.org
Liczba odsłon: 1131
10.01.2012