Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Sąsiedzi nie gryzą", Warszawa

Q Ruch Sąsiedzki zaprasza na na premierę publikacji "Sąsiedzi nie gryzą", która odbędzie się 20 grudnia w klubokawiarni Grawitacja.

 

Ta internetowa publikacja jest zbiorem dwudziestu przykładów lokalnych incijatyw, które zostały opisane w formie poradnika, jak krok po kroku zainicjować coś podobnego.

Jest to jeden z elementów działania programu Q Ruchu Sąsiedzkiego w Warszawie, który prowadzimy już od dwóch lat, codziennie badając, opisując i promując oddolne lokalne pomysły, które realizowane są przez mieszkańców stolicy. W publikacji znalazły się przykłady działań lokalnych liderów, małego biznesu, sąsiedzkich grup, ale także te, które zostały zainicjowane za pomocą Internetu, m.in. akcja studentów z Kabat "Zrelaksujmy się!", Bezdyskusyjny Klub Filmowy z Ursusa, Stacja Falnica, Grupa Plac Wilsona, Grupa Ochocianie, Partnerstwo na Sielcach, kurs komputerowy dla seniorów z Ochoty, Saska Expo, akcja "Niedziela bez bazgrołów". Będzie to dobra okazja, aby poznać niektórych lokalnych animatorów. Na spotkaniu pojawią się także organizoatorzy akcji Okno na Warszawę oraz otwieranego w Warszawie pierwszego charity shopu na Szmulkach.

 

 

Źródło: Q Ruch Sąsiedzki
Daty wydarzeń:

20.12.2011

Q Ruch Sąsiedzki
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, Browarna 6
agnieszkam@cal.org.p, 606743302
http://www.inicjatywysasiedzkie.pl
Liczba odsłon: 1602
19.12.2011