Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs Eurolider IV edycja

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem Eurolider 2012 oraz licznymi pytaniami w tej sprawie informujemy, że przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń do 23 stycznia 2012 r. Mamy nadzieję, że dzięki temu zachęcimy jeszcze wiele osób do skorzystania z szansy zgłoszenia swojego lokalnego lub regionalnego Eurolidera.

IV edycja konkursu o nagrodę Eurolider. Celem konkursu jest wyróżnienie osób (nie instytucji) zaangażowanych w działania na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności z wykorzystaniem Funduszy Europejskich, w tym Mechanizmów Finansowych.

Kto może być kandydatem?

Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie osoby, które przyczyniły się do powstania i realizacji projektów służących danej społeczności i rozwojowi lokalnemu lub regionalnemu, pod warunkiem, że projekty te uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich (tzn. zawarto umowę o ich dofinansowanie ze środków europejskich w ramach Narodowego Planu Rozwoju 2004-2006, Narodowej Strategii Spójności 2007-2013 lub Norweskiego Mechanizmu Finansowego, Mechanizmu Finansowego EOG bądź Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy).

Kandydaci mogą być zgłaszani w dwóch kategoriach:

  • pracownicy jednostek samorządu terytorialnego,
  • osoby niebędące pracownikami jednostek samorządu terytorialnego, w tym przedstawiciele organizacji pozarządowych, których działalność wpisuje się w cele konkursu.

 

Szczegółowe informacje na temat tego, kto może być kandydatem w konkursie, zostały określone w Regulaminie konkursu, zamieszczonym poniżej.

Jak zgłosić kandydata?

Kandydata do konkursu mogą zgłosić wspólnie minimum 2 osoby fizyczne lub 2 instytucje/organizacje za pośrednictwem swoich przedstawicieli/pracowników. Kandydat musi być zgłoszony na podstawie załączonego formularza zgłoszeniowego (zamieszczonego poniżej), do którego musi zostać dołączone zdjęcie kandydata oraz prezentacja multimedialna.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres:
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Departament Informacji, Promocji i Szkoleń
ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa
z dopiskiem „Konkurs EUROLIDER 2012”

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas V Forum Funduszy Europejskich, które odbędzie się w maju 2012 r. w Warszawie.

Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać w terminie do 13 stycznia 2012 r. Należy jednak pamiętać, że decyduje data wpływu do kancelarii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Kto wybiera laureatów?

- 3 laureatów wybiera kapituła konkursu;
- 1 laureata wybierają Euroliderzy poprzednich edycji konkursu;
- 1 laureata wybierają internauci w głosowaniu internetowym.

Nagrody

Laureaci konkursu wskazani przez Kapitułę otrzymują nagrody pieniężne w wysokości 8 000 zł. Laureaci wybrani przez Euroliderów poprzednich edycji konkursu oraz laureat internautów otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 3 000 zł.

Informacje dodatkowe

Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zgłaszać na adres e-mail: eurolider@mrr.gov.pl lub pod numerem tel.: 22 461 35 74

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

 

Źródło: Purpose
Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Wspólna 2/4
http://www.mrr.gov.pl
Liczba odsłon: 1920
03.01.2012