Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

WARSZTATY ANIMACJI LALKOWEJ ORAZ MALOWANEJ NA SZKLE, Gdynia

Interesujesz się animacją i chciałbyś stworzyć swój własny film? Zgłoś się na bezpłatne warsztaty animacji lalkowej oraz malowanej na szkle w ramach Animation Now! Zajęcia poprowadzą doświadczeni animatorzy z Czech - Lenka Křížová oraz Lucie Sunková.

WARSZTATY ANIMACJI LALKOWEJ


Termin: 8 -10 grudnia 2011

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny | Gdynia

Prowadzący: Lenka Křížová - w 2001 roku ukończyła Szkołę Filmową w Pisek, wydział animacji. Od tego czasu pracuje jako animatorka, używając głównie tradycyjnej technologii lalkowej i plastelinowej. Wzięła udział w kilku projektach filmowych m.in. Fimfárum 3, animacja plastelinowa w kampanii reklamowej Vodafone, Autopohádky itd.

Ilość osób: 5


Warsztaty z doświadczoną artystką posługującą się animacją lalkową i plastelinową. Uczestnicy zajęć poznają tajniki warsztatu animacji lalkowej, będą mogli pracować z własnymi modelami i wykonać krótką sekwencję animacji poklatkowej z profesjonalnym oświetleniem, aparatem i lalkami oraz programem komputerowym do animacji stop-motion.

 

WARSZTATY ANIMACJI MALOWANEJ NA SZKLE


Termin: 8 -10 grudnia 2011

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny | Gdynia

Prowadzący: Lucie Sunková - urodziła się w 1974 roku w Pradze. Po zdaniu egzaminów w szkole średniej została przyjęta do Szkoły Artystycznej Václava Hollara, gdzie ukończyła kierunek „Ilustracja Książkowa i Grafika“ oraz „Grafika reklamowa i Projektowanie“. Od 1996 studiowała na Akademii Filmowej (FAMU) na wydziale Animacji, który ukończyła w 2002 roku. Wykładała na uczelni FAMU (wydział Cinema Studies). Pracuje jako reżyserka, animatorka i ilustratorka książek.

Ilość osób: 5


W części teoretycznej uczestnicy zapoznają się z techniką animacji za pomocą malarstwa olejnego na szkle. Natomiast w części praktycznej stworzą własny storyboard na podstawie którego zrealizują krótki film animowany.


ZGŁOSZENIA:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: malwina@animationnow.pl

Nabór trwa do 2 grudnia 2011. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!


UWAGA!

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY! Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego laptopa.
Opcjonalnie proszę zaznaczyć posiadanie aparatu cyfrowego.

Źródło: Animation Now!
Daty wydarzeń:

8.12.2011 - 10.12.2011

Animation Now! (w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym)
województwo: pomorskie, powiat: m. Gdynia
Gdynia, Al.Zwycięstwa 96/98
festival@animationow.pl, 517 417 263
http://animationnow.pl/
Liczba odsłon: 1848
06.12.2011