Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury, Szczecin

W dniach 24-25 listopada br. w Szczecińskim Inkubatorze Kultury odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury. 

Zjazd będzie okazją do rozmowy i wypracowania wspólnych obszarów działań na rzecz rozwoju organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze kultury. Uczestnicy wraz z ekspertami zastanowią się, czy sztuka się opłaca i jak rozwinąć potencjał branży kreatywnej. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia sieci kontaktów, integracji środowiska oraz dyskusji o najnowszych trendach w kulturze.

Pierwszy dzień Ogólnopolskiego Zjazdu Inkubatorów Kultury rozpocznie się spotkaniem roboczym zaproszonych gości i wypracowaniem planu przyszłych działań wspólnych, które mogłyby wzbogacić ofertę każdej z instytucji. Drugi dzień przeznaczony jest na prezentacje organizacji i inkubatorów, wykład "Za dużo czy za mało podmiotów kultury?", panel ekspercki pn. "Stymulacja czy eksploracja - jak stworzyć miasto kreatywne?", a także warsztat dla organizacji pozarządowych "Strategia rozwoju organizacji".

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie obecności e-mailowo (krabinska@mediadizajn.pl) do 14 listopada 2011 r.

Szczeciński Inkubator Kultury został powołany przez Miasto Szczecin 1 września 2011 r. Obecnie zrzesza dwanaście organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury, które otrzymują zarówno wsparcie infrastrukturalne, jak i merytoryczne. Oprócz tego Inkubator wspiera organizacje zewnętrzne, grupy nieformalne oraz osoby indywidualne.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Daty wydarzeń:

24.11.2011 - 25.11.2011

Autor wpisu: Kinga Rabińska

Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie, powiat: m. Szczecin
70-482 Szczecin, al. Wojska Polskiego 90
krabinska@mediadizajn.pl, 914243117
www.inkubatorkultury.szczecin.pl
OZIK-program
Liczba odsłon: 2678
08.11.2011

Zobacz także:

Cykl spotkań "O różnicy i różnorodności"

Punktem wyjścia do dyskusji będzie omawianie tekstów kultury będących ilustracją lub próbą analizy współczesnych zjawisk społecznych, często generujących konflikty między przedstawicielami różnych grup. Podczas spotkań będziemy przyglądać się temu, co nas dziś różni, czym jest kryzys wspólnoty, jak rozumiemy pojęcie społeczeństwa otwartego, jak powinniśmy ze sobą rozmawiać mimo różnic?

Filmogranie: Interkobra, telewizyjny teatr sensacji - premiera filmu!

Nierozwiązane zagadki, nieobecni suflerzy, plansze i kurtyny, zmiany dekoracji, czynności śledcze... a wszystko to w świetle scenicznych reflektorów... Stowarzyszenie SZTUKA CIĘ SZUKA oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST 2016 zapraszają na uroczystą premierę materiału filmowego, zrealizowanego podczas warsztatów FILMOGRANIE! Telewizyjny TEATR SENSACJI, czyli filmowy spektakl z dreszczykiem.

7 dni warsztatów aktorskich w Akademii Sztuki i Kultury!

Siedem dni intensywnego działania aktorskiego! Praca nad świadomością ciała - pewnością siebie - otwarciem głosu - elastyczną wyobraźnią. Spotkanie z wyjątkowymi, kreatywnymi ludźmi. Kameralna grupa, indywidualne, wyważone podejście do każdego uczestnika.