Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury, Szczecin

W dniach 24-25 listopada br. w Szczecińskim Inkubatorze Kultury odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury. 

Zjazd będzie okazją do rozmowy i wypracowania wspólnych obszarów działań na rzecz rozwoju organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze kultury. Uczestnicy wraz z ekspertami zastanowią się, czy sztuka się opłaca i jak rozwinąć potencjał branży kreatywnej. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia sieci kontaktów, integracji środowiska oraz dyskusji o najnowszych trendach w kulturze.

Pierwszy dzień Ogólnopolskiego Zjazdu Inkubatorów Kultury rozpocznie się spotkaniem roboczym zaproszonych gości i wypracowaniem planu przyszłych działań wspólnych, które mogłyby wzbogacić ofertę każdej z instytucji. Drugi dzień przeznaczony jest na prezentacje organizacji i inkubatorów, wykład "Za dużo czy za mało podmiotów kultury?", panel ekspercki pn. "Stymulacja czy eksploracja - jak stworzyć miasto kreatywne?", a także warsztat dla organizacji pozarządowych "Strategia rozwoju organizacji".

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie obecności e-mailowo (krabinska@mediadizajn.pl) do 14 listopada 2011 r.

Szczeciński Inkubator Kultury został powołany przez Miasto Szczecin 1 września 2011 r. Obecnie zrzesza dwanaście organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury, które otrzymują zarówno wsparcie infrastrukturalne, jak i merytoryczne. Oprócz tego Inkubator wspiera organizacje zewnętrzne, grupy nieformalne oraz osoby indywidualne.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Daty wydarzeń:

24.11.2011 - 25.11.2011

Autor wpisu: Kinga Rabińska

Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie, powiat: m. Szczecin
70-482 Szczecin, al. Wojska Polskiego 90
krabinska@mediadizajn.pl, 914243117
www.inkubatorkultury.szczecin.pl
OZIK-program
Liczba odsłon: 2862
08.11.2011

Zobacz także:

Projekt ”Życzenia” Muzeum Etnograficznego w Krakowie - nabór badaczek i badaczy

Muzeum Etnograficzne w Krakowie rozpoczyna realizację projektu badawczego dotyczącego praktyk kulturowych związanych z życzeniami. Zaintrygowani współczesnymi wcieleniami dawnych zwyczajów, chcemy wziąć pod lupę konteksty życzeń i odsłonić kryjącą się za nimi tkankę kultury. I nie są to tylko nasze pobożne życzenia...

Seminarium dla studentów i wolontariuszy z Polski, Niemiec i Bałkanów Zachodnich

Akademia Europejska Fundacji „Krzyżowa” zaprasza studentów i wolontariuszy zainteresowanych tematami pojednania, polsko-niemieckich relacji i kultury pamięci na seminarium „Pojednanie i pamięć”, współfinansowane przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski i Niemiec, które odbędzie się w Krzyżowej i we Wrocławiu w dniach 9-13.10.2017 r.

7 dni warsztatów aktorskich Akademii Sztuki i Kultury!

Akademia Sztuki i Kultury z Warszawy organizuje letnie warsztaty aktorskie w W-arte! Siedem dni intensywnego działania aktorskiego!
Praca nad świadomością ciała - pewnością siebie - otwarciem głosu - elastyczną wyobraźnią. Spotkanie z wyjątkowymi, kreatywnymi ludźmi. Kameralna grupa, indywidualne, wyważone podejście do każdego uczestnika.