Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Dragon Forum Polska Akademia Dokumentu

Polska Akademia Dokumentu to przedsięwzięcie zorganizowane przez Dragon Forum w ramach programu kulturalnego prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskie. Trzy pięciodniowe sesje w Kijowie, Mińsku i Moskwie składają się z warsztatów dla młodych dokumentalistów z Rosji, Białorusi i Ukrainy, otwartych pokazów sztuki dokumentu oraz spotkań z wybitnymi twórcami i producentami. W każdym z tych miast odbędzie się także dwustronna konferencja dokumentalistów na temat dokumentowania rzeczywistości, międzynarodowego rynku filmowego i organizacji kinematografii.

Uczestnicy Dragon Forum wybrani podczas selekcji wstępnej rozwijają swoje projekty pod okiem wybitnych twórców i ekspertów. Zapoznają się z zasadami międzynarodowego rynku filmowego i poznają decydentów z branży filmowej. Podczas pitchingu uczestnicy prezentują dobrze rozwinięte projekty przed gronem redaktorów zamawiających ze stacji telewizyjnych i funduszy filmowych z Europy i wielu krajów świata oraz rozpoczynają rozmowy ko-produkcyjne. Dragon Forum zapewnia im dalsze wsparcie podczas procesu realizacji i promocji filmu.

  • Kijów 4-8 października 2011 we współpracy z festiwalem Docudays Ua
  • Mińsk 8-12 listopada 2011 podczas festiwalu Listapad
  • Moskwa 6-10 grudnia 2011 podczas festiwalu ArtDokFest

 

Źródło: Dragon Forum
Daty wydarzeń:

1.8.2011 - 31.12.2031

Autor wpisu: Ana Bee

Międzynarodowe Stowarzyszenie Przyszłość Mediów
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-724 Warszawa, Chelmska 21/4/59
biuro@przyszloscmediow.pl
www.przyszloscmediow.pl
Liczba odsłon: 2806
24.10.2011