Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Alternatywna Mapa Opola

Stowarzyszenie Opolski Projektor Animacji Kulturalnych w skrócie OPAK przygotowuje Alternatywną Mapę Opola na 2011 rok.
Na mapie znajdzie się kilkadziesiąt subiektywnie wybranych miejsc...

 

Z myślą o lokalnej społeczności, studentach oraz odwiedzających nasze miasto turystach Stowarzyszenie Opolski Projektor Animacji Kulturalnych w skrócie OPAK przygotowuje Alternatywną Mapę Opola na 2011 rok. Powstaje ona w ramach projektu o tej samej nazwie, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Opola.

Na mapie znajdzie się kilkadziesiąt subiektywnie wybranych miejsc, związanych z życiem miasta, pozwalających poznać jego wyjątkowy charakter i to, co ma ciekawego do zaoferowania w codziennym życiu. Mapa, oprócz podstawowych informacji, będzie składać się z czterech tematycznie podzielonych działów, z których każdy dotyczyć będzie innego aspektu funkcjonowania Opola m.in. znajdą się w niej informacje o tym co warto zobaczyć w Opolu, jakie kulturalne uderzenia ma w swojej ofercie oraz gdzie można się pobawić, zrelaksować i dobrze zjeść. Ciekawostką będą opinie mieszkańców i turystów na temat godnych polecenia miejscowych atrakcji.

Mapa będzie bezpłatna, dostępna w różnych punktach w Opolu jak również dystrybuowana w kulturalnych kopertach informacyjnych m.in. we Wrocławiu, Katowicach. Ponadto będzie dostępna w Internecie na stronie:www.opak.org.pl także w wersji niemieckiej i angielskiej. 

Formuła projektu jest otwarta dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Opola do zgłaszania swoich pomysłów i propozycji, tak, aby mapa, która powstanie była kreatywnym i przydatnym owocem naszej wspólnej pracy.

Bieżące prace można śledzić na facebook`u:

http://www.facebook.com/pages/Alternatywna-Mapa-Opola/215501098491691?sk=wall

Premiera Alternatywnej Mapy Opola przewidywana jest na połowę września 2011 .

Źródło: OPAK
Daty wydarzeń:

30.11.2000 - 30.11.2030

Autor wpisu: Seweryn Ptak

Opolski Projektor Animacji Kulturalnych
województwo: opolskie
Opole, H.Sienkiewicza 20 of
www.opak.org.pl
Liczba odsłon: 3870
03.08.2011