Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Regionalna Konferencja Mediów Obywatelskich w Elblągu , Elbląg

Czy wystarczy prowadzić profil na portalu społecznościowym, by móc nazwać się mediami obywatelskimi? A może chodzi o coś zupełnie innego? Tego m.in. będzie można się dowiedzieć już za tydzień na regionalnej konferencji w Elblągu. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do poniedziałku 21 maja.

Regionalna Konferencja Mediów Obywatelskich odbędzie się w dniach 24-25 maja 2012 roku. Do dyskusji w ciągu tych dwóch dni zaproszeni zostali medioznawcy, naukowcy i dziennikarze z Elbląga, Krakowa, Olsztyna i Warszawy. Konferencja będzie też okazją dla organizacji pozarządowych z województwa warmińsko-mazurskiego do wzięcia udziału w ciekawych seminariach i warsztatach – to szczególnie ważne dla tych, którym w codziennej pracy zależy na skutecznym dotarciu do swoich odbiorców i dobrej promocji.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji – w tym program i formularz zgłoszeniowy – dostępne są na stronie www.eswip.pl. Uczestnikom wydarzenia organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja włącznie. Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Komunikuj się skutecznie! (…)” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu inicjatyw Obywatelskich i przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
 

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji – w tym program i formularz zgłoszeniowy – dostępne są na stronie www.eswip.pl. Uczestnikom wydarzenia organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie.

Wydarzenie odbędzie się patronatem Europejskiej Sieci Mediów Obywatelskich Youth4Media, Telewizji Obywatelskiej i regionalnego serwisu organizacji pozarządowych wim.ngo.pl.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Komunikuj się skutecznie! (…)” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu inicjatyw Obywatelskich i przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Źródło: Urząd Miasta Elbląg
Daty wydarzeń:

24.5.2012 godz. 2:00 - 25.5.2012 godz. 2:00

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Incjatyw Pozarządowych
województwo: warmińsko-mazurskie, powiat:
Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17
eswip@eswip.pl, www.eswip.pl, 55 236 27 16, 235 33 88
www.eswip.pl
Liczba odsłon: 960
18.05.2012