Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury, Szczecin

W dniach 24-25 listopada br. w Szczecińskim Inkubatorze Kultury odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Inkubatorów Kultury. 

Zjazd będzie okazją do rozmowy i wypracowania wspólnych obszarów działań na rzecz rozwoju organizacji i stowarzyszeń działających w obszarze kultury. Uczestnicy wraz z ekspertami zastanowią się, czy sztuka się opłaca i jak rozwinąć potencjał branży kreatywnej. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia sieci kontaktów, integracji środowiska oraz dyskusji o najnowszych trendach w kulturze.

Pierwszy dzień Ogólnopolskiego Zjazdu Inkubatorów Kultury rozpocznie się spotkaniem roboczym zaproszonych gości i wypracowaniem planu przyszłych działań wspólnych, które mogłyby wzbogacić ofertę każdej z instytucji. Drugi dzień przeznaczony jest na prezentacje organizacji i inkubatorów, wykład "Za dużo czy za mało podmiotów kultury?", panel ekspercki pn. "Stymulacja czy eksploracja - jak stworzyć miasto kreatywne?", a także warsztat dla organizacji pozarządowych "Strategia rozwoju organizacji".

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie obecności e-mailowo (krabinska@mediadizajn.pl) do 14 listopada 2011 r.

Szczeciński Inkubator Kultury został powołany przez Miasto Szczecin 1 września 2011 r. Obecnie zrzesza dwanaście organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury, które otrzymują zarówno wsparcie infrastrukturalne, jak i merytoryczne. Oprócz tego Inkubator wspiera organizacje zewnętrzne, grupy nieformalne oraz osoby indywidualne.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Daty wydarzeń:

24.11.2011 - 25.11.2011

Autor wpisu: Kinga Rabińska

Szczeciński Inkubator Kultury
województwo: zachodniopomorskie, powiat: m. Szczecin
70-482 Szczecin, al. Wojska Polskiego 90
krabinska@mediadizajn.pl, 914243117
www.inkubatorkultury.szczecin.pl
OZIK-program
Liczba odsłon: 3265
08.11.2011